Ota yhteyttä

Tampere

Ilmailunkatu 17 33900
Tampere +358 40 718 3166
juhani@pof.fi

Juhani Grönberg

Hallinto

+358 40 718 3166

juhani@pof.fi

Tuomas Nivasalo

Verkkokauppa

+358 40 595 9769

tuomas@pof.fi

Sofia Ala-Ajos

Myyntisisustukset

+358 44 317 3727

sofia@pof.fi

Ari Salonniemi

Myyntisisustukset

+358 40 576 5110

ari@pof.fi

Jussi Mura

Kuvatuotanto

+358 45 176 5177

jussi@pof.fi

Pääkaupunkiseutu

Vestrantie 2 01750
Vantaa +358 40 718 3166
juhani@pof.fi

Atte Helenius

Myyntisisustukset

+358 41 536 6702

atte@pof.fi

Ossi Helenius

Myyntisisustukset

+358 50 444 1009

ossi@pof.fi

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoiteemme on 003720771742
Y-tunnuksemme on 2077174-2
Verkkolaskuoperaatorimme on OpusCapita Solutions Oy
Operaatorin välitäjätunnus E20450

Sähköpostilaskuosoite pofgroup.FI.P.119818-3@docinbound.com

Paperilaskut

Mikäli verkkolaskujen lähetäminen ei onnistu, pyydämme teitä lähettämään paperiset laskut alla olevaan osoitteeseen:

POF Group Oy
PL 46175
00063 LASKUNET