Ota yhteyttä

Tampere

Ilmailunkatu 17 33900
Tampere +358 40 718 3166
juhani@pof.fi

Juhani Grönberg

Hallinto

+358 40 718 3166

juhani@pof.fi

Saila Yli-Koivisto

Hallinto ja Asiakkuudet

+358 50 551 3773

saila@pof.fi

Johanna Suloranta

Myyntisisustukset

+358 40 097 2996

johanna@pof.fi

Ari Saloniemi

Myyntisisustukset

+358 40 576 5110

ari@pof.fi

 

 

 

Atte Helenius

Myyntisisustukset

+358 41 536 6702

atte@pof.fi

Sofia Ala-Ajos

Myyntisisustukset

+358 44 317 3727

sofia@pof.fi

Ossi Helenius

Myyntisisustukset

+358 50 444 1009

ossi@pof.fi

Samu Kaipio

Kuvatuotanto

+358 40 821 7541

samu@pof.fi

Giitu Verkkokauppa

Tuomas Nivasalo

Verkkokauppa

+358 45 783 13990

tuomas@giitu.fi

Anna-Kaisa Ojanen

Verkkokauppa

+358 45 783 17190

annakaisa@giitu.fi

Huoneistostudio

Atte Miikkulainen

Hallinto

+358 40 019 6062

atte@huoneistostudio.fi

Sofia Ylihärsilä

Markkinointipäällikkö

+358 45 636 0563

sofia@huoneistostudio.fi

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoitteemme on 003720771742
Y-tunnuksemme on 2077174-2
Verkkolaskuoperaattorimme on OpusCapita Solutions Oy
Operaatorin välitäjätunnus E20450

Sähköpostilaskuosoite pofgroup.FI.P.119818-3@docinbound.com

Paperilaskut

Mikäli verkkolaskujen lähetäminen ei onnistu, pyydämme teitä lähettämään paperiset laskut alla olevaan osoitteeseen:

POF Group Oy
PL 46175
00063 LASKUNET